3.Therapy Live Sessions w/ Seth Schwarz & Wolfson / 4.Cure-Shot

Norveç’te plak yapımcısı bir babanın oğlu olan WOLFSON, müziğin içinde ve kelimenin tam anlamıyla plakların üzerinde büyüdü. Çok fazla müzik dalından ilham aldığı için 13 yaşında bulduğu ilk plak çalarları ve mixeri eline geçirip turntablism’e, hip-hop ve breakbeat’e merak saldı. DJ ekipmanlarını taşıyabildiği her yere götüren WOLFSON katılabildiği her partide çalan, scratch atan, yatma vakti çoktan geçmiş bir çocuk oldu.

Üniversite yıllarında canlı müzik grupları ve electronik müzik sanatçıları ile beraber yaptığı çalışmalar sonucunda prodüksiyona merakı başladı. Bu merakını dj setlerine de taşıyarak vokal ve enstrümanları performansıyla birleştirdi ve aynı yıllarda gece klüplerindeki ilk sürekli işlerine başladı. Biri diğerini takip etti ve WOLFSON kendi geceleri, parti serileri , radyo programı ve plak sirketi Wold Records’a sahip oldu.

Twitter Link: https://twitter.com/WolfsonMusic
Instagram Link: http://instagram.com/wolfsonmusic
Youtube Link: https://www.youtube.com/user/gokhanbozkurt

Cure-Shot;
https://soundcloud.com/cure-shot

Kursat Gencel aka Cure-Shot was born in 1977 and as any 90’s clubgoer in Istanbul agrees, he has been rocking the decks ever since 1990! Him and his older brother Tangun were the very first ones that built the house scene in Istanbul beginning from early 90’s and they considered the true pioneers as well as first generation house DJs who had brought the sound of Chicago, Detroit and New York to far east side of Europe, to the clueless city named Istanbul and influenced so many DJs. He didn’t only DJ also involved with managing/running many remarkable clubs and venues as well as throwing underground parties in Istanbul over 20 years..

Sinan Arsan
https://soundcloud.com/sinanarsan

İlk olarak 2000’li yıllarda kendi düzenlediği partilerde kabine çıkan sinan, parti ve kulüp kültüründe daha çok işin organizasyon kısmında yer aldı. Dj’liğe duyduğu büyük meraka rağmen, bu işi daha çok hobi olarak sürdürdü. Yaklaşık 15 senedir kulüp ve underground kültürünün içinde büyüyerek, müziğini bu yönde geliştirdi. Kendi partilerinde ve daha çok özel partilerde kabinde yer alan sinan, deep-house, deep-tech ve tech house çalmaktadır.

 

ankara davetiye çeşitleri

ankara düğün davetiyesi
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir